Staň se redaktorem Castle Clash!

Pokud ti není lhostejné dění kolem hry Castle Clash v ČR a na Slovensku, pak se můžeš zapojit i TY do budování zdejší komunity.

V současné době hledám redaktory/ky, kteří by se podíleli na budování obsahu a to nejen tady na CastleClash.cz, ale i na našem Facebooku. Ideální by bylo pokud bys zvládal/a i moderovat a odpovídat na našem fóru.

Nemusíš být žádný/á profi redaktor/ka, stačí, když budeš ovládat psanou češtinu/slovenštinu. Nad výběrem tématu článku bys měl/a volnou ruku, ale bohatě by stačilo jen trochu sledovat dění na mateřském webu/FB IGG a v srozumitelné formě přinášet zajímavé informace místním fandům. Samozřejmě vítány jsou také články psané na základě vlastních zkušeností a případná doporučení/návody, protože hledaný redaktor by měl mít bohaté zkušenosti s Castle Clash.

Váháš, zda jít do toho? Neváhej. Stručně mi o sobě napiš krátké info(životopis to být opravdu nemusí :-)), pomocí tlačítka níže. Pokud máš již nějaké zkušenosti se psaním článků, tak tím líp, nezapomeň to také připsat. Díky za tvůj zájem a čas, který si strávil/a čtením tohoto příspěvku.

Chci se stát redaktorem/kou

Finanční odměnu zatím nečekej, nicméně získání zkušeností v redakčním systému WordPress, phpBB a se správou FB stránky, nebude na škodu. Do ničeho tě nutit nebudu, bude na tobě jak často budeš přispívat/reagovat.

Michal Novák
Správce a majitel